כיפוף
 
 
 
 
 
 
 
 

חיתוך בלייזר: חומרים

 

הקמת מבנים ותשתיות נעשית עם סוגים שונים של חומרים. לצד הבטון וחומרי הבנייה המהווים את הבסיס עליו נבנים מבנים, גשרים, אצטדיונים ועוד מככבות גם המתכות לסוגיהן השונים. הן משמשות כחומרים שאותם מחדירים לתוך היציקות השונות כמו ברזל מזוין, אבל גם כחומרים משלימים המשמשים לתוספות בנייה לגימור, לנוי ועוד. למעשה, קשה לתאר את הנוף הסביבתי ואף את העיצוב הפנימי בתוך המבנים בלעדיהם. מתכות אינן רק פריטים שנועדו לצורך חיזוק, בטיחות, לבנייה קלה ועוד אלא גם יכולות לשמש גם כפריטי עיצוב בפני עצמן.  
 

מתכות ופעולת חיתוך בלייזר

 

מתכת היא חומר חזק שקשה לעבד אותו בגלל תכונותיו. יש מתכת חזקות כמו ברזל ופלדה ואחרות שהינן עדינות וקלות יותר דוגמת ברונזה, פליז, פח, נחושת ועוד. במפעלי מתכת  מודרניים מעבדים את המתכות לסוגיהן והדבר הבסיסי והראשוני שעושים הוא חיתוך שלהם על פי מידות נתונות. את החיתוך המדויק עושים בעזרת מכונות חיתוך מיוחדות אשר עובדות על טכנולוגית הלייזר. לקרן הלייזר יש שימושים שונים ואחד הפופולאריים שבהם הוא חיתוך מתכות. הקרן מופעלת על ידי מחשב והיא בעלת תדר גבוה המבטיח פיזור מינימלי של אנרגיה. כך ניתן לבצע חיתוך מדויק של פריטים שונים תוך חיסכון מקסימלי בחומרי גלם. 
 
 
חיתוך חומרים בלייזר
 
 
 
חיתוך מתכות למגוון מטרות
 
 
 

אין סוף תוצרים

 

מהנדסים, אדריכלים ומומחים אחרים לפיתוח, עיצוב ותכנון מייעדים את סוגי המתכות לצרכים שונים, וכך, מדרגות חיצוניות לבניין, קונסטרוקציות שונות או מגדלי שמירה ייוצרו מברזל חזק. במתכות רכות יותר דוגמת ברונזה או נחושת ייעשה שימוש בעיקר לצרכי דקורציה ועוד. ניתן להבדיל בין מתכות יסוד דוגמת הנחושת והברזל, ובין מתכות שנוצרות מערבוב של שני מתכות או יותר, ועליהן נמנים, בין היתר, הפליז והברונזה. לכל מתכת כזו יש תכונות אחרות ויש צורך להתחשב בהן בעת עיבודן. מבדילים בין מכונות לחיתוך לייזר רגיל אשר מבצעות חיתוך צורות ופיגורות מפח, חיתוך ברזל, אלומיניום, נירוסטה ועוד, ובין מכונות אולטרא מודרניות שניתן לבצע עמן חיתוך בעזרת פייבר לייזר.

חיתוך פליז בלייזר, חיתוך ברונזה בלייזר וכן חיתוך נחושת בלייזר נעשים בעזרת טכנולוגיית פייבר לייזר. בעזרת מכונות אלה ניתן לייצר שורה ארוכה של מוצרים דוגמת שערים, מדרגות ומעקות במגוון עיצובים ועוד, וגם תוספות מעוצבות למוצרים קיימים דוגמת פרטי ריהוט ומוצרי נוי אחרים.  את המכונות הללו משלימות מכונות לערגול ולכיפוף אשר מעבדות את המוצר בהתאם למפרט המתבקש. לאחר מכן, יעבור המוצר צביעה תעשייתית אשר תשלים את מראהו הסופי.

 
להזמנת עבודות חיתוך בלייזר
חייגו אלינו 04-8724021
 

עבודות מתכת מקצועיות לכל מטרה

 
מומלץ לכל מי שמבקש לבצע עבודות מתכת מורכבות להשתמש בשירותי מפעלינו המודרניים. אצלנו בחברת גל כיפוף בע"מ יש תשתית מעולה הכוללת מכונות חדישות לחיתוך ועיבוד וכלי עבודה משלימים אחרים. צוות המנהלים והעובדים המנוסה שלנו ייצר עבורכם מוצרי מתכת ברמה גבוהה על תוכנית נתונה ובעזרת מהנדסים ואדריכלים מומחים. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר 04-8724021.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות ההסתדרות 220, מפרץ חיפה 
טל': 8724021 - 04 | פקס: 8721331 - 04