כיפוף
 
 
 
 
 
 
 
 

ייצור מדרגות

 
 

אחת המתכות החזקות והנפוצות בטבע היא הברזל וניתן לנצל אותה, בין היתר, לשימושים שונים בתחום הבניין והתשתיות. למעשה, אין שום מבנה בנוי שאין בו ברזל ולרוב הוא בלתי נראה. הברזל מהווה חלק בלתי נפרד מהשלד והוא מוכנס לתוכו בעת היציקות. אולם גם חלקו של הברזל הגלוי הינו רב מאוד ומייצרים ממנו שערים, מעקות, מדרגות, מגדלי שמירה ועוד. 

אדריכלים, מהנדסים ומומחים אחרים לעיצוב ופיתוח משתמשים בו רבות במבנים שונים, באצטדיונים, בגשרים, בפארקים ועוד. אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של הברזל הוא לצורך ייצור ובניית מדרגות פנימיות וחיצוניות.
 
 
 
מדרגות מעוצבות
 
 
 

ייצור על פי מפרט

 

למרות שהברזל הוא חומר קשה מאוד ניתן לעבד אותו באמצעות מכונות מיוחדות הנמצאות בשימוש מפעלי מתכת שמייצרים מוצרים ופריטים מברזל. את המדרגות מייצרים על פי תוכניות המוגשות למפעל אשר כוללות את המפרטים השונים הנדרשים לבנייה. המהנדסים מקדישים תשומת לב מיוחדת לנושא הבטיחות וקובעים את עובי הברזל, מידותיו, צורת התקנתו ועוד. ניתן לעצב את הברזל ולצבוע אותו בהתאמה לטעמו של המזמין.
 
ייצור מדרגות מתכת ופלדה, מעקות למדרגות בהתאמה אישית
לפרטים נוספים חייגו אלינו 04-8724021
 

מדרגות חיצוניות ופנימיות

 

ניתן להבדיל בין מדרגות חיצוניות והן יכולות להיות מדרגות חירום, מדרגות במפעלי ייצור שונים בהם יש צורך לעבור בין מתקנים שונים ומעל צינורות ועוד. לרוב, יהיו אלה מדרגות פלדה שייצבעו בצבעים מיוחדים אשר ימנעו מהם להחליד. מדרגות פנים ממתכת, לעומת זאת, הינן מעודנות יותר וניתן לייצרן בצורות מעוגלות, לולייניות וישרות. כמובן שתכנון המדרגות ייעשה בהתאם לחלל הפנימי הקיים בתוך המבנה ותוך התחשבות בצרכי המקום ובטעם הבעלים. בשל המבנה המיוחד שלהן יש צורך להתקין קורות למדרגות מעוגלות על מנת שהן תהיינה יציבות ובטוחות.
 
 
מדרגות מעוגלות
 
 
 
מדרגות זכוכית
 
 
 

ייצור

 

את המדרגות מייצרים בעזרת מכונות מיוחדות שקיימות בכל מפעל מתכת מודרני. ראשית, יש צורך לחתוך מידות נתונות ואת זאת עושים בעזרת מכונת חיתוך שמבוססת על טכנולוגית לייזר. קרן הלייזר מונחית על ידי מחשב שלתוכו מזינים את נתוני החיתוך. הקרן הינה בעלת אנרגיה גבוהה וממוקדת וכך הברזל נחתך בצורה אוטומטית ומדויקת מאוד. יש צורך לעבד את החלקים וליצור מהם את המדרגות ואת זה עושים בעזרת מכונות ערגול, מכונות כיפוף ומכונות ניקוב. את החלקים השונים מלחימים אלה לאלה בצורה מקצועית. בסוף התהליך צובעים אותן בצבעים המבוקשים. 
 

שילוב חומרים

 

את גרם המדרגות מובילים באמצעות משאיות מיוחדות אל מקום ההתקנה ושם יתקינו אותו עובדי המפעל. כל התהליך מיוצר ומבוקר על ידי מהנדסים מומחים. לכל גרם מדרגות יתאימו מעקות מתאימים על פי התקנים המקובלים. ברזל משתלב היטב עם חומרים אחרים דוגמת זכוכית, עץ, אבן ועוד, וכך, ניתן למצוא מדרגות שמיוצרות מחומרים אלה כאשר הקורות הנושאות אותן עשויות מברזל איכותי. 

אנחנו, חברת גל כיפוף בע"מ נייצר ונתקין עבורכם מדרגות איכותיות למבנה שברשותכם. 
מפעלנו מנוסה מאוד בעבודות מתכת וכל לקוח יקבל מאיתנו את מלוא תשומת הלב הנדרשת. 
צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון מספר 04-8724021. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות ההסתדרות 220, מפרץ חיפה 
טל': 8724021 - 04 | פקס: 8721331 - 04