כיפוף
 
 
 
 
 
 
 
 

מעקות

 
מחפשים חברה שמתמחה בבניית והתקנת מעקות?

מצאתם! גל כיפוף יספקו לכם את מבוקשכם.

אתם מוזמנים להתרשם מקולקציית התמונות שלנו
 

גלריית מעקות שתכננו וייצרנו:

 
 

מעקות זה גל כיפוף

 
חברת גל כיפוף עוסקת בתכנון ובייצור של מעקות פנים וחוץ, וכן של סורגים, בעיקר עבור לקוחות פרטיים. עם התקדמות הטכנולוגיה ושיטות הייצור, בימינו אנו ניתן להזמין על פי דרישת הלקוח ולפי טעמו; גל כיפוף מספקת מגוון מוצרים ללקוח בהתאם לכל צורך ודרישה - ממעקה עבור מדרגות ועד מעקות מעוצבים לכל מטרה.

בחברת גל כיפוף תמצאו שלל עיצובים, המיוצרים במגוון דוגמאות, סטנדרטיות ומיוחדות. כמו כן תוכלו לרכוש ולהזמין מעקה מעוצב למדרגות בעבודת נפחות ובעבודות יד מיוחדות, והכול בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם. כל המוצרים של גל כיפוף איכותיים ועמידים, כיוון שכולם כאחד עוברים צביעה איכותית בתנור, השומרת עליהם לאורך זמן.
 
 

תכנון ועיצוב

 
תכנון כל מעקה מתבצע באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות, המדמות את המוצר המוגמר ואת אפשרויות ההתקנה שלו בחלל הקיים. השירות כולל - מלבד תכנון, עיצוב וייצור - גם מתן ייעוץ מקצועי הניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

בנוסף, אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים מראש איזה מעקה ברצונכם לרכוש - ניתן גם לבחור עיצובים קיימים מתוך קטלוג מוכן. בחירה מתוך הקטלוג מאפשרת לכם לבחור מעקות מסוגים רבים למשל מנירוסטה, ללא צורך בתכנון מראש.
 
 
 
מעקות מתכת מעוצבים בסטייל לשידרוג חלל הבית
 
 
 

למי זה מיועד?

 
בעיקר ללקוחות פרטיים, אבל גם ללקוחות עסקיים ומוסדיים מסוגים שונים. מעקה יכול לשמש גם כאלמנט פונקציונלי בלבד - הגנה על המשתמשים במדרגות - וגם כאלמנט מעוצב, הנוטל חלק בעיצוב הקיים. לפיכך, עם לקוחותינו נמנים גם אולמות אירועים, קבלנים במגזר הפרטי המבקשים עבודות מעבר לסטנדרט וכן רבים נוספים.

חברת "גל כיפוף" מציעה פתרונות יצירתיים במגוון העיצובים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. אנו מתקינים מעקות מעוצבים לכל מטרה: למדרגות בפנים הבית ומחוצה לו,למרפסות פרטיות, למרפסות ומדרגות במקומות ציבוריים כמו: בנייני משרדים, מרכזי קניות, בתי מלון, אתרי נופש ועוד.

בחברת "גל-כיפוף" עובדים אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום עיצוב, ייצור והתקנה מכל החומרים. אנו נשמח להגשים עבורכם את חלומכם בתחום עיצוב הבית, ומבטיחים כי תוכלו להיות שותפים בתהליך כולו, החל משלב התכנון ועד להתקנה.

גם אם אינכם יודעים באיזה סוג אתם מעוניינים, באיזה חומרים כדאי לכם להשתמש וכיצד לעצב את מעקה חלומותיכם, נשמח להעמיד לרשותכם את קטלוג העבודות שלנו ולייעץ עבורכם מהם העיצובים המתאימים בשבילכם.

כשאתם בוחרים במעקות של "גל-כיפוף" אתם בוחרים בשילוב המנצח בין עיצוב, איכות ובטיחות. גל כיפוף מייצרת בתפירה אישית עבורכם מגוון מעקות מעוצבים מכל הסוגים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות ההסתדרות 220, מפרץ חיפה 
טל': 8724021 - 04 | פקס: 8721331 - 04