כיפוף
 
 
 
 
 
 
 
 

מעקות חוץ

 
חברת גל כיפוף מייצרת ומתקינה מעקות חוץ מכל סוג ובכל סדר גודל עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל הארץ. לחברה ניסיון בעבודה עם קבלנים, אדריכלים ומעצבים, ועבודותיה מעטרות בתים, בתי עסק ומוסדות רבים מספור.

עם למעלה מ-30 שנות מצוינות חקוקה בברזל, ביכולתנו להציע לכם מעקות חוץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המשלבים מראה מצוין, גימור מושלם ואיכות חסרת פשרות. על מנת להגשים את המוצר המבוקש, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו, אנו מפעילים צוות אנשי מקצוע מעולים, המביאים את עבודתם לכדי אמנות.
 
 

מעקות חוץ באיכות הגבוהה ביותר

 

מלבד עמידות מפני פריצה, מעקות חוץ נדרשים לעמוד בפגעי מזג אוויר ובחשיפה ממושכת לקרינת השמש. לפיכך, לא די בכך שיהיו נאים לעין. עליהם להיות חזקים מבנית, והתקנתם חייבת להיות בטיחותית ולעמוד בתקנים מחמירים. אנו, בגל כיפוף מקפידים לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים ובשיטות עבודה מתקדמות. אלה מאפשרים לנו לבצע כל עבודה ברמת דיוק גבוהה ונקייה ולהתקין את מוצרינו כך שיחזיקו מעמד במשך שנים רבות.
 

סוגים נוספים של מעקות שאנו מייצרים:

 

  • מעקות למדרגות חוץ
  • מעקות לחלונות
  • מעקות לדלתות ולמרפסות
  • מעקות לשבילים
 

מוצרים נוספים מבית גל כיפוף

 

בנוסף למעקות חוץ תוכלו ליהנות אצלנו משורה ארוכה של מוצרים ושירותים, אשר יספקו מענה לכל צורכי עבודות הברזל והמתכת שלכם. כמו כן, המערך המקצועי שלנו מאפשר לנו לבצע עבודות בכל סדר גודל, מעבודות קטנות ללקוחות פרטיים ועד לפרויקטים ממושכים ורחבי היקף.

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממספר דוגמאות מתוך שלל העבודות אותן ביצענו עבור לקוחותינו. מצאתם עיצוב שמצא חן בעיניכם? יש לכם רעיון לעיצוב חדש? נשמח לעמוד לשירותכם ולצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו המרוצים.

לפרטים נוספים, לייעוץ מקצועי ולהזמנות, חייגו: 04-8724021
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרות ההסתדרות 220, מפרץ חיפה 
טל': 8724021 - 04 | פקס: 8721331 - 04